Последни статии RSS

Image
С. Атанасов  -   Thursday 17th January 2019
В петък ще планирате среща или разговор, дето ще обсъждате ваши финансови интереси и планове. Това определено ще бъде важен ангажимент, на който ще трябва да погледнете с цялата си отговорност и серио..

Image
С. Атанасов  -   Wednesday 16th January 2019
В четвъртък ще преживеете приятен момент с жена, с която може да коментирате ваши общи спомени или познати...

Image
С. Атанасов  -   Wednesday 9th January 2019
В сряда могат да възникнат неочаквани неприятни ангажименти свързани със семейството ви или с роднини...

Image
С. Атанасов  -   Tuesday 25th December 2018
Кои зодии ще имат най-много късмет в Годината на Земното прасе..

Image
С. Атанасов  -   Sunday 23rd December 2018
Как зодиите реагират на обиди?..

Image
С. Атанасов  -   Wednesday 12th December 2018
Дневен хороскоп за 12 декември 2018..

Image
С. Атанасов  -   Monday 10th December 2018
Дневен хороскоп за 10 декември 2018..

Image
С. Атанасов  -   Friday 7th December 2018
Трите зодии, на които съдбата ще помогне най-много през следващата година..

Image
С. Атанасов  -   Friday 7th December 2018
Дневен хороскоп за 7 декември 2018..

Image
С. Атанасов  -   Thursday 6th December 2018
Дневен хороскоп за 6 декември 2018..

Image
С. Атанасов  -   Thursday 29th November 2018
Трите зодии, които винаги ще ти пазят гърба..

Image
С. Атанасов  -   Thursday 29th November 2018
Дневен хороскоп за 30 ноември..

Image
С. Атанасов  -   Tuesday 13th November 2018
Обикновено преди да направим нещо премисляме действията и думите си. Но има и хора, които поставят действията пред думите. Те първо правят нещо, а след това се замислят какво са направили...

Image
С. Атанасов  -   Monday 12th November 2018
лучвало ли ви се е да чувате, че трябва да се доверявате чак когато видите действие, а не само чувайки думи...

Image
С. Атанасов  -   Friday 2nd November 2018
Много комплименти, усещане за привързаност ще има между вас. И за финал в края на седмицата може да бъдете зарадвани от финансови постъпления...

Image
С. Атанасов  -   Friday 2nd November 2018
Овен

Това е ден, в който да погледнете с повече чувство за хумор на света около вас...

Image
С. Атанасов  -   Sunday 28th October 2018
Дневен хороскоп за 28 октомври..

Image
С. Атанасов  -   Thursday 25th October 2018
ората вярваме в какво ли не – съдба, Господ, хороскоп, нумерология и какво ли още не. Ако това е вашата страст, то сега ще се опитаме да ви обясним колко важно е значението на числата и как те определ..

Image
С. Атанасов  -   Tuesday 23rd October 2018
Четирите зодии с нова връзка през декември..

Image
С. Атанасов  -   Sunday 19th August 2018
Дванадесетте зодии ще крият труп...